Zmiana wyglądu formularzy wtyczki Contact Form 7 poprzez ekran personalizacji

Nanoszenie ustawień motywu poprzez ekran personalizacji (Wygląd > Personalizacja) ma ten plus, że mamy podgląd na żywo ustawień motywu. Bez potrzeby zapisywania ustawień, odświeżania strony, sprawdzania jako to wygląda i powtarzania tego procesu jeżeli coś trzeba ustawić inaczej. Wykorzystywana jest ta funkcja głównie w motywach, do niedawna tak sobie, obecnie obowiązkowo w przypadku chęci zamieszczenia motywu na WordPress.org. Ale […]

Written By admin
biuro@seobit.pl
seobit.pl

On 10 lutego 2018
"

Read more

Nanoszenie ustawień motywu poprzez ekran personalizacji (Wygląd > Personalizacja) ma ten plus, że mamy podgląd na żywo ustawień motywu. Bez potrzeby zapisywania ustawień, odświeżania strony, sprawdzania jako to wygląda i powtarzania tego procesu jeżeli coś trzeba ustawić inaczej.

Wykorzystywana jest ta funkcja głównie w motywach, do niedawna tak sobie, obecnie obowiązkowo w przypadku chęci zamieszczenia motywu na WordPress.org. Ale powoli zaczynają pojawiać się także wtyczki, które korzystają z ekranu personalizacji.

CF7 Customizer jest jedną z takich wtyczek, przy użyciu ekranu personalizacji umożliwia nam zmianę wyglądu formularzy tworzonych poprzez wtyczkę Contact Form 7. Zmienić możemy wygląd ogólny formularza jak i wygląd jego pól oraz przycisków. A w razie potrzeby możemy w specjalnym polu dodać własny kawałek kodu CSS.

Nanosimy zmiany wyglądu, zapisujemy