Dlaczego wordpress

WordPress to system CMS stworzony początkowo do obsługi blogów. Aktualnie z tego systemu korzysta ponad 80 milionów blogów na całym świecie a liczba ta wciąż rośnie. Ilość wtyczek dostępnych dla tego systemuprzekracza 40 tyś.  Ponad 23 % całego internetu zasilane jest na systemie WordPress. Wszystko to czyni system WordPress potęgą wśród innych systemów CMS.

CMS SYSTEM ZARZĄDZANIA

System WordPress jest tak stworzony, że zarządzanie nim nie wymaga fachowej wiedzy. Przejrzysty kokpit i edytor wizualny systemu pozwala na łatwe dodawanie nowej treści czy zdjęć w galerii. Edytor wizualny przypomina popularnego Worda. Dodatkowo możemy instalować wtyczki które wzbogacą nasz edytor np o opcje dodawania tabel, shortcodów, widgetów itp. Podstawowe funkcje jak nagłówki, wyrównanie, pogrubienie, kursywa są ustawione domyślnie.

SEO WORDPRESA

System wordpress bardzo dobrze się pozycjonuje!
Budowa całego systemu, który jest w 100 % zgodny z najnowszymi standardami sieci. Struktura linków (adresów URL) wpisów i stron tzw. przyjazne URL’e. Dzięki temu adresy do naszych wpisów wygląda np tak: blog/o mnie/ a nie jak kiedyś ID=129 gdzie numer id odwoływał się do numeru w bazie przypisanego danemu artykułowi. Łatwość instalacji systemu, dzięki automatom dostępnym na coraz większej ilości serwerach możemy zainstalować system w ciągu 60 sekund.

RESPONSYWNE SZABLONY

W sieci dostępne są szablony darmowe oraz premium, dzięki temu każdy kto potrzebuje prostą stronę może sam pobrać i zainstalować prosty szablon i stworzyć stronę lub bloga. Dla bardziej zaawansowanych stron oferowane są szablony premium, oferują one szereg możliwości, począwszy od ustawienia kolorów strony po wizualne buildery, wbudowane shortcody do zarządzania treścią w prosty i przejrzysty sposób. Wiele z szablonów oferuje również możliwość tłumaczenia na wiele języków czy nawet optymalizacje pod kątem SEO z poziomu ustawień szablonu.

Jeśli jesteś zainteresowany wordpresem to napisz lub zadzwoń. Spróbuje ci pomóc.