Dlaczego wordpress

WordPress to system CMS stworzony początkowo do obsługi blogów. Aktualnie z tego systemu korzysta ponad 80 milionów blogów na całym świecie a liczba ta wciąż rośnie. Ilość wtyczek dostępnych dla tego systemuprzekracza 40 tyś.  Ponad 23 % całego internetu zasilane jest na systemie WordPress. Wszystko to czyni system WordPress potęgą wśród innych systemów CMS.

icon service 1 - CMS Wordpress strony internetowe

CMS SYSTEM ZARZĄDZANIA

System WordPress jest tak stworzony, że zarządzanie nim nie wymaga fachowej wiedzy. Przejrzysty kokpit i edytor wizualny systemu pozwala na łatwe dodawanie nowej treści czy zdjęć w galerii. Edytor wizualny przypomina popularnego Worda. Dodatkowo możemy instalować wtyczki które wzbogacą nasz edytor np o opcje dodawania tabel, shortcodów, widgetów itp. Podstawowe funkcje jak nagłówki, wyrównanie, pogrubienie, kursywa są ustawione domyślnie.

icon service 2 - CMS Wordpress strony internetowe

SEO WORDPRESA

System wordpress bardzo dobrze się pozycjonuje!
Budowa całego systemu, który jest w 100 % zgodny z najnowszymi standardami sieci. Struktura linków (adresów URL) wpisów i stron tzw. przyjazne URL’e. Dzięki temu adresy do naszych wpisów wygląda np tak: blog/o mnie/ a nie jak kiedyś ID=129 gdzie numer id odwoływał się do numeru w bazie przypisanego danemu artykułowi. Łatwość instalacji systemu, dzięki automatom dostępnym na coraz większej ilości serwerach możemy zainstalować system w ciągu 60 sekund.

icon service 3 - CMS Wordpress strony internetowe

RESPONSYWNE SZABLONY

W sieci dostępne są szablony darmowe oraz premium, dzięki temu każdy kto potrzebuje prostą stronę może sam pobrać i zainstalować prosty szablon i stworzyć stronę lub bloga. Dla bardziej zaawansowanych stron oferowane są szablony premium, oferują one szereg możliwości, począwszy od ustawienia kolorów strony po wizualne buildery, wbudowane shortcody do zarządzania treścią w prosty i przejrzysty sposób. Wiele z szablonów oferuje również możliwość tłumaczenia na wiele języków czy nawet optymalizacje pod kątem SEO z poziomu ustawień szablonu.

Jeśli jesteś zainteresowany wordpresem to napisz lub zadzwoń. Spróbuje ci pomóc.

web design 01 - CMS Wordpress strony internetowe