Responsywna strona www

Responsywna strona www to idealny sposób aby zaprezentować siebie lub swoją firmę w internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję tworzenia stron wizytówek, świetnie się nadających do reprezentowania firm usługowych, a także sklepów internetowych, pozwalających na rozpoczęcie nowego biznesu lub rozszerzenie obecnego. Zarówno sklepy, jak i strony, tworzymy w zgodności z Responsive Web Desing, czyli […]

Written By admin
biuro@seobit.pl
seobit.pl

On 27 stycznia 2018
"

Read more

Responsywna strona www to idealny sposób aby zaprezentować siebie lub swoją firmę w internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycję tworzenia stron wizytówek, świetnie się nadających do reprezentowania firm usługowych, a także sklepów internetowych, pozwalających na rozpoczęcie nowego biznesu lub rozszerzenie obecnego.

Zarówno sklepy, jak i strony, tworzymy w zgodności z Responsive Web Desing, czyli technice, której celem jest dostosowanie strony do różnych urządzeń, m.in. komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów, telefonów, itd.

Wszystkie responsywne strony internetowe, które tworzymy naszym klientom zainstalowane są na najpopularniejszym systemie CMS na świecie WordPress. Dzięki bardzo prostym rozwiązaniom zastosowanym w systemie WordPress, edycja zamieszczonych treści na stworzonej przez nas stronie internetowej jest bardzo łatwa i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. WordPress to także możliwość nieograniczonej rozbudowy strony w późniejszym czasie.

Na każdym etapie tworzenia strony internetowej, każdy z klientów ma wpływ na jej wygląd końcowy oraz funkcjonalności, które się na niej znajdą. Jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szybkie terminy realizacji dla stron www nawet w 24h!

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami stron gdzie znajdą Państwo blisko 200 naszych autorskich projektów, w których znajdują się mniejsze strony firmowe, ale także większe serwisy z rozbudowaną strukturą, oczywiście dostosowane do urządzeń mobilnych.