Jak wyświetlić wszystkie liczby subskrybentów na WordPress

Monarch Możesz użyć Monarcha, aby wyświetlić prawie każdą liczbę subskrybentów, bezpośrednio w witrynie WordPress. Co więcej, ustawienie Monarcha jest naprawdę łatwe. Oczywiście, będziesz chciał pobrać i zainstalować Monarcha.  Po zainstalowaniu masz element dodany do panelu kontrolnego WP w Narzędzia -> Ustawienia Monarch . Stamtąd będziesz spędzać większość swojego czasu w zakładce Śledzenie społeczne . Po […]

Written By admin
biuro@seobit.pl
seobit.pl

On 11 marca 2018
"

Read more

Monarch
Możesz użyć Monarcha, aby wyświetlić prawie każdą liczbę subskrybentów, bezpośrednio w witrynie WordPress.

Co więcej, ustawienie Monarcha jest naprawdę łatwe. Oczywiście, będziesz chciał pobrać i zainstalować Monarcha.  Po zainstalowaniu masz element dodany do panelu kontrolnego WP w Narzędzia -> Ustawienia Monarch . Stamtąd będziesz spędzać większość swojego czasu w zakładce Śledzenie społeczne .

Po kliknięciu przycisku Dodaj sieci pojawi się modalny katalog z listą sieci społecznościowych i różnych platform. Po prostu sprawdź dowolne z nich, które chcesz wyświetlić, a następnie kliknij Zastosuj . Ustawienia Monarch zostaną rozwinięte, aby podać wszystkie pola do wpisywania adresów URL i etykiet.

Zwróćmy uwagę na # 3 na powyższym obrazku. Jeśli chcesz mieć liczbę subskrybentów w czasie rzeczywistym (co robisz), upewnij się, że zaznaczone jest pole Sprawdź liczbę za pomocą interfejsu API . Dzięki temu Monarch sprawdza, czy na każdej platformie wyświetla się właściwy numer podczas ładowania strony. W przeciwnym razie konieczne będzie ręczne wprowadzenie liczby subskrybentów w miejscu oznaczonym numerem 3a.

Słowo ostrzeżenia: nie fałszuj swoich liczb.
Ludzie wciąż klikają na platformę społecznościową, aby subskrybować, więc jeśli ręcznie wpiszesz, że masz 30 tys. Subskrybentów YouTube, gdy masz 10, łatwo się domyślić, że coś jest nie tak. Proszę nie wysadzaj swojego kapitału społecznego na taką sztuczkę. To jest zbyt trudne, aby dostać się na pierwszym miejscu.

Zarządzanie interfejsami API i ich pokazywanie
Zakładając, że używasz interfejsów API do aktualizacji liczby subskrybentów, każda platforma i sieć społecznościowa ma nieco inny sposób obsługi kluczy i tokenów. Możesz kliknąć (i) obok każdego pola, aby uzyskać informacje dotyczące tej sieci, lub możesz zapoznać się z naszą obszerną dokumentacją dotyczącą różnych interfejsów API .

Gdy Twoje interfejsy API będą gotowe, nadszedł czas, aby je uruchomić. Ta część jest całkiem łatwa. Masz dwa sposoby, aby sobie z tym poradzić: za pomocą shortcode lub widgetu Monarch Follow . Aby uzyskać krótki kod, po prostu przejdź do zakładki Shortcode w sekcji Social Follow i przewiń w dół na dół strony. Wygenerowany kod będzie oparty na opcjach, które wybrałeś powyżej. To samo dotyczy zakładki Widget , ale dotyczy tylko widgetu Monarch (oczywiście).

W tym artykule zamierzam umieścić skrót w widgecie HTML i umieścić go na typowym pasku bocznym. Zrobię to samo z widżetem Monarch Follow.

Warto jednak pamiętać, że kod można umieścić w dowolnym miejscu na swojej stronie. Więc jeśli chcesz go na blogach lub stronach lub stopce, idź do niego. Na poniższym obrazku umieściłem ten sam kod w górnej części posta na blogu, co mam w widgecie HTML, i widać niewielkie różnice w wyświetlaniu. Jest całkiem jasne, że widżet Monarch Follow wygląda lepiej na pasku bocznym, a reaktywne wyjście kodu wygląda znacznie lepiej w szerszym kontekście.

Facebook

Facebook naprawdę chce, żebyś pochwalił się ich platformą. Dzięki temu sprawiają, że liczenie subskrybentów jest naprawdę łatwe. Mają cały zestaw wtyczek społecznościowych, które możesz dostosować  w swoich dokumentach dla programistów. Ten, który podoba mi się najlepiej, nazywa się ich  wtyczką strony i jest naprawdę łatwy w konfiguracji . Jak  naprawdę łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić w adresie URL strony na Facebooku.