Instalacja i Konfiguracja Sklepu – PrestaShop

PrestaShop – tworzymy nowoczesne i intuicyjne w obsłudze sklepy internetowe, które umożliwiają wygodne prowadzenie sprzedaży na najwyższym poziomie.

 

PrestaShop to darmowe oprogramowanie. Jest to doskonałe narzędzie dla osób prowadzących sprzedaż internetową, które umożliwia proste i szybkie skonfigurowanie, uruchomienie i prowadzenie sklepu internetowego. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób, które zaczynają swoją działalność w branży e-commerce jak też zaawansowanych użytkowników. Funkcjonalność sklepu możemy dowolnie przystosowywać do naszych potrzeb.

 PrestaShop to: Nielimitowana ilość oferowanych produktów. Możliwość obsługi klientów w ponad 40 językach oraz płatności w walutach obcych. Obsługę wielu systemów płatności (np.: dotpay, payU, paypal). Możliwość obsługi kodów kreskowych i kanałów RRS oraz pomocny generator faktur. Zapewnia kompleksowe zarządzanie klientami, produktami i magazynem. Wsparcie techniczne w języku polskim. Narzędzia do optymalizacji sklepu pod kątem wyszukiwarek, dzięki którym zadbasz o wysokie pozycje swojej witryny. Dla klientów Twojego sklepu przygotowano newsletter, kupony i bony rabatowe, programy lojalnościowe, oraz opcję polecania produktu znajomemu.

 OTRZYMUJESZ:

Profesjonalnie zainstalowany i zabezpieczony system PrestaShop
Dostosowanie dowolnego szablonu darmowego lub premium (zgodnie z ich możliwościami)
Przygotowanie i oddanie gotowego zaplecza do dalszego dodawania produktów
Wgranie i konfigurację podstawowych modułów zarządzania np. szybkie płatności .
Dodanie kilku stron z treścią np. informacje o firmie, regulamin, kontakt itd.
Pomoc techniczna w pierwszych krokach z dodawaniem produktów w PrestaShop
Po otrzymaniu od nas danych do logowania sklep jest gotowy do działania i możesz zacząć sprzedawać!

KROKI REALIZACJI ZLECENIA:

Do instalacji PrestaShop potrzebny jest serwer oraz domena. Jeżeli ich Państwo nie posiadają można je kupić u nas lub pomożemy w wyborze. Jeżeli mają Państwo już serwer wystarczy że przesłać nam dane logowania do serwera na: admin@ssv.pl

1. INSTALACJA

Po otrzymaniu danych serwer tworzymy bazę danych gdzie będą przechowywane dane ze strony i przystępujemy do instalacji.

2.KONFIGURACJA

Strona jest instalowana i zabezpieczana w odpowiedni sposób by utrudnić włamanie się na Państwa stronę. Również instalujemy podstawowe moduły wskazane przez Państwa,

3. ZAKONCZENIE

Po zakończeniu pracy informujemy o zakończeniu instalacji i przesyłamy dane do zaplecza. Dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się nowym sklepem i dodawać do niej swoje produkty.

Sklep internetowy na silniku PrestaShop +konfiguracja serwera(hostingu) i poczty. PrestaShop zawiera gotowy do użycia szablon, który pozwoli Ci powitać pierwszych klientów natychmiast po instalacji. Szablon PrestaShop może być łatwo spersonalizowany za pomocą narzędzia konfiguracji bieżącego szablonu, które umożliwia zmianę czcionki oraz kolorów. Domyślny szablon PrestaShop wyświetla się jednakowo pięknie na wszystkich rodzajach ekranów, od komputerów stacjonarnych, przez smartfony po tablety.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

Share This