WordPress, PrestaShop, Joomla, SEO.


Tworzenie responsywnych stron internetowych www.

Sklepy internetowe. Systemy zarządzania treścią CMS. Strona firmowa www od 50zł .
Tworzę profesjonalne witryny internetowe z systemem zarządzania treścią. 

 Jeśli tu trafiłeś to znaczy że  chciałbyś mieć swoją stronę internetową WordPress, Joomla, sklep internetowy czy inne usługi on-line.

Dobrze trafiłeś. W moim serwisie znajdziesz interesujące materiały z zakresu tworzenia responsywnych /skalowalnych stron internetowych opartych o platformę CMS WordPress, Joomla, które dzięki nowoczesnej platformie CMS są idealnym systemem na stronę, bloga, stronę firmy czy stronę sklepu internetowego. Mój serwis zawiera materiały dotyczące systemów
informatycznych, budowy sieci komputerowych, sieci Wi-Fi , komputerów i oprogramowania. Promujemy rozwój nowych technologii oraz oprogramowania “open source” jak linux czy właśnie WordPress. Ukończyłem “Wyższą Szkołę Handlową w Kielcach” na kierunku informatyka uzyskując tytuł Inżynier Informatyk. Posiadam również tytuł Technik Informatyk uzyskany w “Policealnej Szkole Informatyki Stosowanej w Kielcach”. Najważniejsze jest to że komputery i internet to moja pasja której poświęcam cały swój czas. W serwisie znajdziesz moje portfolio i przykłady stron www które tworzę.
Obecnie specjalizuje się w stronach opartych o CMS WordPress oraz w mniejszym stopniu CMS Joomla. Moje strony dostosowane są do komputerów ale również do tabletów i komórek. Dzięki tym dwóm systemom moi klienci dostają strony internetowe dostosowane do ich potrzeb które sami mogą edytować i zmieniać treść. Postaram się umieścić na stronie dużo cennych informacji z zakresu nowych technologii i programowania. Serdecznie zapraszam do odwiedzin.

Waldemar